• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSV. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony PlayStation 2 Save Format Sony

Co to jest plik PSV?

Plik gry PlayStation 2 (PS2) utworzony przy użyciu konsoli PlayStation 3 (PS3). Zapisane, gdy gra PS2 jest odtwarzana w systemie PS3. Może być przenoszony z dysku twardego PS3 na kartę pamięci, która może być użyta do skopiowania pliku PSV do twardego dysku komputera.

Możesz manipulować plikami PSV za pomocą PSV Exporter i PS2 Save Builder. Po pierwsze, można wyodrębnić pliki z pliku PSV przy użyciu programu PSV Exporter. Następnie można zaimportować wyodrębnione pliki do programu PS2 Save Builder w celu przekształcenia w inny format, na przykład w formacie Code Breaker .CBS.

Jak otworzyć plik PSV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSV

Inne problemy z plikiem PSV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSV:

  • plik PSV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik