• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSSG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSSG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSSG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSSG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EGO Engine Textures Format Codemasters

Co to jest plik PSSG?

Plik graficzny wykorzystywany przez gry utworzone przy użyciu silnika EGO, silnika gry wyścigowej opracowanego przez firmę Codemasters. Zawiera tekstury dla obiektów gry, które mogą być przechowywane w plikach .DDS, .TGA lub .BMP. Używane do wyścigów samochodowych, grafiki toru i innych grach graficznych.

Silnik EGO został wykorzystany do opracowywania gier takich jak:

Colin McRae: DiRT Colin McRae: DiRT 2 Colin McRae: Kierowca wyścigowy DiRT 3: GRID F1 2010 Operation Flashpoint: operacja zwiększania smoka Flashpoint: Red River

Tekstury w plikach PSSG można edytować przy użyciu kilku edytorów, w tym edytora PSSG i edytora tekstur F1 2010.

Jak otworzyć plik PSSG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSSG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSSG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSSG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSSG

Inne problemy z plikiem PSSG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSSG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSSG:

  • plik PSSG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSSG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSSG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik