• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSSD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSSD. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSSD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSSD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio Creator PhotoSuite Slide Show Format Sonic Solutions

Co to jest plik PSSD?

Pokaz slajdów ze zdjęć stworzony przez starsze wersje PhotoSuite, program dołączony do Roxio Creator. Zawiera sekwencję zdjęć, przejść i dźwięku. Służy do zapisywania i ładowania projektów pokazów slajdów.

Pokaz slajdów PhotoSuite teraz użyj rozszerzenia .DMSP.

Jak otworzyć plik PSSD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSSD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSSD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSSD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSSD

Inne problemy z plikiem PSSD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSSD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSSD:

  • plik PSSD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSSD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSSD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik