• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSR. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PowerSoft Report Format Sybase

Co to jest plik PSR?

Raport generowany przez produkty Sybase, takie jak PowerBuilder, InfoMaker lub DataWindow Builder. Zapewnia szablon raportu, który został wypełniony informacjami o bazie danych. Służy do przechowywania raportów i wysyłania ich przez e-mail.

Produkty programowe Sybase są wykorzystywane jako narzędzia Rapid Application Development (RAD) do budowania aplikacji biznesowych opartych na danych i generowania raportów.

Raporty Powersoft mogą być również wyświetlane w niektórych przeglądarkach internetowych za pomocą wtyczki kontrolnej ActiveX dla produktu DataWindow.

Jak otworzyć plik PSR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSR

Inne problemy z plikiem PSR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSR:

  • plik PSR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik