• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSPD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSPD. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSPD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSPD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Roxio PhotoSuite Project Format Sonic Solutions

Co to jest plik PSPD?

Plik projektu stworzony przez Roxio PhotoSuite w wersji 5, program służący do przekształcania fotografii cyfrowych w karty okolicznościowe, zaproszenia i plakaty. Zawiera odniesienia do plików zdjęć cyfrowych oraz edycji zdjęć, tekstu i układu. Służy do zapisywania i ładowania projektu PhotoSuite.

Pliki PSPD były używane przez starsze wersje Roxio PhotoSuite. Obecnie zostały zastąpione plikami .DMSP w Roxio Creator, który zawiera PhotoSuite jako część pakietu multimedialnego.

Jak otworzyć plik PSPD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSPD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSPD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSPD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSPD

Inne problemy z plikiem PSPD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSPD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSPD:

  • plik PSPD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSPD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSPD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik