• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSI. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PrimalScript Online Help Shortcut Format Sapien Technologies

Co to jest plik PSI?

Skrót do dokumentacji pomocy online programu PrimalScript, programu do tworzenia skryptów wizualnych. Zawiera nagłówek nagłówka, opis pliku i linki do pomocy online.

Okno Nexis programu PrimalScript wyświetla dane pliku PSI jako folder. Po otwarciu zawartość pliku PSI jest wyświetlana jako lista rozwijana tekstu i łączy.

Jak otworzyć plik PSI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSI

Inne problemy z plikiem PSI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSI:

  • plik PSI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik