• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSG. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM AFP Page Segment Format N/A

Co to jest plik PSG?

Plik zasobów odwołany przez pliki prezentacji zaawansowanych funkcji (.AFP). Definiuje informacje o układzie strony dla pliku do wydrukowania. Może być generowany za pomocą przybornika AFP Toolbox. Modyfikacja pliku PSG spowoduje zmianę wyjścia odpowiedniego pliku AFP.

Jak otworzyć plik PSG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSG

Inne problemy z plikiem PSG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSG:

  • plik PSG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik