• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSFLIB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSFLIB. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSFLIB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSFLIB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony Playstation Sound Library N/A

Co to jest plik PSFLIB?

Plik dostarczający dane dla plików .MINIPSF, które są plikami audio powszechnie używanymi przez gry wideo. Zawiera kod sterownika i banki dźwiękowe, do których są dostępne pliki MINIPSF. Nie można odtworzyć bez pliku MINIPSF.

Programy Nullsoft Winamp, XMPlay i XMMS wymagają wtyczki Highly Experimental.

Jak otworzyć plik PSFLIB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSFLIB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSFLIB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSFLIB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSFLIB

Inne problemy z plikiem PSFLIB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSFLIB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSFLIB:

  • plik PSFLIB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSFLIB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSFLIB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik