• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PSAR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PSAR. Jeżeli chcesz otworzyć plik PSAR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PSAR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sony PlayStation Portable Update Data Format Sony

Co to jest plik PSAR?

Plik danych używany do aktualizacji Sony PlayStation Portable (PSP). Czasami używane do instalowania niestandardowych aktualizacji oprogramowania układowego na PSP. Dostęp do pliku można uzyskać tylko przez rozpakowanie pliku EBOOT.PBP (więcej informacji można znaleźć w artykule .PBP). Zazwyczaj nazwany "DATA.PSAR".

Jak otworzyć plik PSAR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PSAR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PSAR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PSAR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PSAR

Inne problemy z plikiem PSAR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PSAR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PSAR:

  • plik PSAR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PSAR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PSAR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik