• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRO5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRO5. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRO5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRO5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProPresenter Document Format Renewed Vision

Co to jest plik PRO5?

Plik prezentacji utworzony przy użyciu programu ProPresenter, programu służącego do składania produkcji na potrzeby wydarzeń sportowych i usług związanych z kultem religijnym. Znajduje się w Bibliotece ProPresenter. Może zawierać wiele slajdów prezentacji, a także odniesienia do plików audio i wideo. Zapisuje również linię czasu, kiedy pokazać każdy slajd.

Pliki PRO5 nie zawierają dołączonych plików multimedialnych (pliki eG, .MP3, .MOV lub .WMV). Jeśli chcesz dodać pliki multimedialne do listy odtwarzania, użyj pliku .PRO5X, wybierając opcję Plik i rarr. Eksportuj jako pakiet Pro5 ...

Jak otworzyć plik PRO5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRO5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRO5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRO5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRO5

Inne problemy z plikiem PRO5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRO5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRO5:

  • plik PRO5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRO5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRO5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik