• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRO4PL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRO4PL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRO4PL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRO4PL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProPresenter Playlist Format Renewed Vision

Co to jest plik PRO4PL?

Lista odtwarzania multimedialnego utworzona przez program ProPresenter, program służący do tworzenia prezentacji usług związanych z kultem kościoła. Zapisuje playlistę XML plików audio, wideo i .PRO4, ale nie zawiera plików referencyjnych (użyj plików .PRO4PLX, aby uwzględnić pliki audio i wideo w pakiecie). Służy do przekazywania prezentacji kontury między komputerami.

Możesz wyeksportować listę odtwarzania w programie ProPresenter, klikając prawym przyciskiem myszy listę odtwarzania w okienku Listy odtwarzania i wybierając "Eksportuj listę odtwarzania".

Pliki PRO4PL są kompatybilne między wersjami ProPresenter dla komputerów Mac i Windows.

Jak otworzyć plik PRO4PL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRO4PL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRO4PL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRO4PL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRO4PL

Inne problemy z plikiem PRO4PL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRO4PL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRO4PL:

  • plik PRO4PL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRO4PL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRO4PL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik