• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRO4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRO4. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRO4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRO4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ProPresenter Document Format Renewed Vision

Co to jest plik PRO4?

Prezentacja multimedialna utworzona w programie ProPresenter, aplikacji służącej do tworzenia produkcji w służbie kultu religijnego. Może zawierać wiele slajdów prezentacji, a także odniesienia do plików audio i wideo. Zapisuje również linię czasu, kiedy pokazać każdy slajd. Służy do zapisywania dokumentów w okienku Biblioteka aplikacji.

Pliki PRO4 są kompatybilne między wersjami ProPresenter dla komputerów Mac i Windows.

Pliki PRO4 nie zawierają żadnych plików multimedialnych, do których odnoszą się odwołania (pliki eG, .MP3, .MOV lub .WMV). Jeśli chcesz dodać pliki multimedialne do listy odtwarzania, użyj pliku .PRO4X, wybierając Plik i rarr. Eksportuj jako pakiet Pro4 ...

Jak otworzyć plik PRO4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRO4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRO4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRO4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRO4

Inne problemy z plikiem PRO4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRO4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRO4:

  • plik PRO4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRO4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRO4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik