• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
TomTom Map Format N/A

Co to jest plik PRM?

Plik używany przez różne aplikacje do wprowadzania parametrów danych. Często zapisywane w formacie zwykłego tekstu i wykorzystuje strukturę klucz-wartość, w której każda linia ma nazwę parametru, a następnie wartość. Większość razy nie jest kompatybilne między różnymi programami.

Przykładowe aplikacje wykorzystujące pliki PRM obejmują IBM ILOG CPLEX Optimization Studio, GSAS (system analizy struktury ogólnej), Gurobi Optimizer, CodeWarrior, P300 Classifier GUI i instalator systemu operacyjnego Red Hat Enterprise Linux (RHEL).

Jak otworzyć plik PRM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRM

Inne problemy z plikiem PRM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRM:

  • plik PRM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik