• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRF. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Preferences Or Profile Format N/A

Co to jest plik PRF?

Zawiera ustawienia i preferencje używane przez system operacyjny Windows. Może być również używany przez inne aplikacje do przechowywania ustawień programu. Nie należy otwierać ręcznie.

Jak otworzyć plik PRF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRF

Inne problemy z plikiem PRF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRF:

  • plik PRF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik