• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PREFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PREFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PREFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PREFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Preferences Or Project Settings Format VectorStorm

Co to jest plik PREFS?

Plik preferencji używany przez MMORPG Tycoon, gra symulacyjna firmy, w której gracze rywalizują w roli twórcy oprogramowania MMORPG. Zapisuje zapisane ustawienia z menu opcji gry. Zawiera rozdzielczość ekranu, głośność muzyki i inne opcje.

Pliki PREFS są zapisywane w formacie zwykłego tekstu i można je przeglądać za pomocą dowolnego edytora tekstu.

Jak otworzyć plik PREFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PREFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PREFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PREFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PREFS

Inne problemy z plikiem PREFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PREFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PREFS:

  • plik PREFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PREFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PREFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik