• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PRE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PRE. Jeżeli chcesz otworzyć plik PRE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PRE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Freelance Presentation Format IBM

Co to jest plik PRE?

Pokaz slajdów utworzony za pomocą programu Lotus Freelance Graphics, programu służącego do tworzenia prezentacji. Zawiera slajdy prezentacji i ich układy, obrazy i tekst. Używane do prezentacji ustnych.

Pliki PRE mogą być konwertowane w programie Microsoft PowerPoint.

Jak otworzyć plik PRE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PRE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PRE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PRE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PRE

Inne problemy z plikiem PRE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PRE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PRE:

  • plik PRE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PRE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PRE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PRE
PRE do PPT