• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PQI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PQI. Jeżeli chcesz otworzyć plik PQI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PQI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PowerQuest Drive Image Format Symantec

Co to jest plik PQI?

Obraz dysku utworzony przez oprogramowanie do obrazowania dysku PowerQuest. Tworzy dokładną kopię lub "obraz" dysku twardego służącego do tworzenia kopii zapasowych. Może być używany do przywracania dysku twardego w przypadku awarii lub awarii.

PQ! Pliki można otworzyć za pomocą programu PQIBrowser (PQIBrowser.Exe) firmy PowerQuest lub programu Symantec Norton Ghost (części Norton SystemWorks).

PowerQuest został kupiony przez firmę Symantec i został zmieniony na nowo jako Norton Ghost, który następnie stał się Ghost Solution Suite. Ghost zapisuje pliki kopii zapasowych jako pliki .GHO.

Jak otworzyć plik PQI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PQI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PQI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PQI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PQI

Inne problemy z plikiem PQI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PQI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PQI:

  • plik PQI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PQI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PQI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik