• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Serif PagePlus Publication Format Serif

Co to jest plik PPX?

Szablon tworzenia nowego dokumentu (plik .PPP) z programem do projektowania i publikowania dokumentów PagePlus. Zawiera preformowany układ, który może być używany do tworzenia wielu dokumentów o podobnym wyglądzie.

Aby utworzyć publikację PagePlus z szablonu projektu, wybierz "Plik i rarrNowy z Kreatora uruchamiania ...", a następnie kliknij przycisk "Użyj szablonu projektu".

Jak otworzyć plik PPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPX

Inne problemy z plikiem PPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPX:

  • plik PPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik