• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPTHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPTHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPTHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPTHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft PowerPoint HTML Presentation Format Microsoft

Co to jest plik PPTHTML?

Wersja HTML pliku .PPT utworzonego za pomocą programu Microsoft PowerPoint, programu służącego do tworzenia prezentacji. Zawiera kod HTML, który może być używany do wyświetlania prezentacji z formatowaniem podobnym do oryginalnego pliku PPT. Służy do przeglądania opublikowanych prezentacji w przeglądarce internetowej.

PowerPoint nie obsługuje plików PPTHML. Jeśli chcesz opublikować lub udostępnić prezentację, powinieneś używać funkcji transmisji w programie PowerPoint 2010.

Jak otworzyć plik PPTHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPTHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPTHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPTHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPTHTML

Inne problemy z plikiem PPTHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPTHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPTHTML:

  • plik PPTHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPTHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPTHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik