• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPR. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
IBM Cognos PowerPlay OLAP Multidimensional Cube Accord Software & Systems

Co to jest plik PPR?

Plik utworzony przez SmartWorks Project Planner, program służący do tworzenia planów projektów. Obejmuje zadania, zasoby, ramy czasowe i ścieżki krytyczne dla projektu. Mogą być przeglądane za pomocą programu Project Planner Reader, bezpłatnej aplikacji do przeglądania plików PPR.

Pliki PPR mogą być konwertowane na pliki Microsoft Project Exchange (.MPX).

Jak otworzyć plik PPR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPR

Inne problemy z plikiem PPR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPR:

  • plik PPR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik