• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPCX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPCX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPCX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPCX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Presenter Audio Format Adobe Systems

Co to jest plik PPCX?

Prezentacja pliku audio stworzonego przez firmę Adobe Presenter, dodatku plug-in do programu Microsoft PowerPoint, który umożliwia użytkownikom dodawanie dynamicznej zawartości do prezentacji. Zawiera metadane audio, a także dane audio.

Pliki PPCX służą do dodawania nagrań głosowych, muzyki w tle i innych prezentacji audio do prezentacji. Są powszechnie widziane z nazwą pliku.PMP.

Firma Adobe wprowadziła nowy format PPCX w programie Presenter 7. Wcześniej oprogramowanie zapisało dane audio w plikach .PPC.

Jak otworzyć plik PPCX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPCX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPCX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPCX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPCX

Inne problemy z plikiem PPCX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPCX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPCX:

  • plik PPCX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPCX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPCX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik