• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UEFA Champions League Format CreativityCorp

Co to jest plik PPC?

Plik projektu utworzony przez program Mobile Data Studio, aplikację służącą do tworzenia aplikacji biznesowych dla urządzeń mobilnych. Zapisuje kolekcję stron interfejsu użytkownika zawierającą pola interaktywne. Umożliwia użytkownikom zapisanie postępów w rozwoju aplikacji.

Jak otworzyć plik PPC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPC

Inne problemy z plikiem PPC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPC:

  • plik PPC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik