• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPA. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft PowerPoint 97 To 2003 Add-in Format Microsoft

Co to jest plik PPA?

Plik dodatkowy używany przez program Microsoft PowerPoint, program, który umożliwia użytkownikom tworzenie prezentacji. Zawiera niestandardowe polecenia i makra zapisane w języku VBA (Visual Basic for Applications). Służy do rozszerzania możliwości programu Microsoft PowerPoint.

Aby wyświetlić listę dodatków w programie PowerPoint, wybierz polecenie Narzędzia i rarr. Dodatki.

Jak otworzyć plik PPA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPA

Inne problemy z plikiem PPA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPA:

  • plik PPA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik