• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PP5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PP5. Jeżeli chcesz otworzyć plik PP5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PP5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Micrografx Picture Publisher 5 Bitmap Format Corel

Co to jest plik PP5?

Plik obrazu utworzony przez program Corel Picture Publisher w wersji 5, program do edycji zdjęć będący wcześniej własnością Micrografx. Przechowuje obraz w zastrzeżonym formacie. Mogą być tworzone i edytowane za pomocą narzędzia Tekst, rysunek i malowanie Picture Publisher.

Różne wersje programu Picture Publisher korzystają z różnych rozszerzeń plików. Wersja 4 korzysta z rozszerzenia .PP4, a wersje 6, 7, 8, 9 i 10 używają rozszerzenia .PPF. Wszystkie typy plików są nadal obsługiwane przez pakiet oprogramowania CorelDRAW Graphics Suite.

Jak otworzyć plik PP5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PP5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PP5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PP5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PP5

Inne problemy z plikiem PP5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PP5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PP5:

  • plik PP5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PP5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PP5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PP5
PP5 do PSD