• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PP. Jeżeli chcesz otworzyć plik PP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pocket Physics Saved Data Format Pocket Physics

Co to jest plik PP?

Plik danych stworzony przez Pocket Physics, homebrew aplikacja Nintendo DS służąca do tworzenia i symulacji prostych scenariuszy fizyki. Umieszcza szkic, który zawiera rysowane przez użytkownika obiekty, które mogą być animowane pod fizycznymi ograniczeniami.

Pliki PP są zapisywane w formacie XML i można je przeglądać za pomocą edytora tekstu. Są zapisywane w katalogu / data / pocketphysics / sketches / na karcie Nintendo DS.

Fizyka kieszeni jest dystrybuowana jako plik .NDS i jest uruchamiana na konsoli Nintendo DS.

Jak otworzyć plik PP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PP

Inne problemy z plikiem PP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PP:

  • plik PP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik