• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku POR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem POR. Jeżeli chcesz otworzyć plik POR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku POR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
SPSS Portable Format SPSS

Co to jest plik POR?

Plik tekstowy ASCII utworzony przez SPSS, aplikację przetwarzania statystyk. Sklepy eksportowane dane z oprogramowania w formacie zwykłego tekstu, który jest łatwy do odczytywania przez inne aplikacje. Służy do udostępniania danych między programami i systemami komputerowymi.

Aby utworzyć plik POR w programie SPSS, wybierz Plik i rarr. Zapisz jako ... Następnie wybierz "SPSS Portable" z listy rozwijanej.

Jak otworzyć plik POR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku POR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi POR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem POR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik POR

Inne problemy z plikiem POR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem POR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami POR:

  • plik POR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku POR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik POR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik