• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku POBI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem POBI. Jeżeli chcesz otworzyć plik POBI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku POBI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Kindle Store Magazine Ebook Format N/A

Co to jest plik POBI?

Plik utworzony do odczytu przez urządzenie Kindle Touch. Zawiera ebooki pobrane z magazynu Kindle. Funkcjonuje tylko jako książka elektroniczna dla czasopism, a nie dla książek. Działa podobnie do pliku .MOBI.

Jeśli zmienisz rozszerzenie POBI na MOBI, wówczas indeks Sections & Articles magazynu nie zostanie wyświetlony.

Jak otworzyć plik POBI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku POBI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi POBI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem POBI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik POBI

Inne problemy z plikiem POBI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem POBI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami POBI:

  • plik POBI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku POBI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik POBI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku POBI
POBI do EPUB