• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PMR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PMR. Jeżeli chcesz otworzyć plik PMR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PMR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Performance Monitor Report Avid Technology

Co to jest plik PMR?

Plik bazy danych multimedialnych utworzony przez aplikacje do edycji i wykańczania plików Avid. Zapisuje indeks informacji o obiektach multimedialnych (MOB), które są zasobami używanymi przez projekt redakcyjny. Umożliwia oprogramowanie utrzymywać aktualne informacje o zasobach audio i wideo.

Pliki PMR są generowane automatycznie przez oprogramowanie. Jeśli zostaną usunięte, program może je odbudować.

Jak otworzyć plik PMR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PMR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PMR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PMR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PMR

Inne problemy z plikiem PMR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PMR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PMR:

  • plik PMR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PMR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PMR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik