• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PMQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PMQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik PMQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PMQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Embedded Studio Target Analyzer Information Format Microsoft

Co to jest plik PMQ?

Plik utworzony przez program Target Analyzer (ta.Exe lub tap.Exe), program dołączony do zestawu do projektowania aplikacji Microsoft Windows Embedded Studio. Zapewnia informacje o poziomie systemu dotyczące urządzenia, dla którego deweloper planuje uruchomienie systemu Windows XP Embedded (XPe) lub Windows CE.

Poprzez uruchomienie Analizatora Docelowych w urządzeniu deweloper tworzy plik PMQ zawierający listę składników dla urządzenia docelowego. Ten plik może zostać zaimportowany do programów Edytor ustawień docelowych i Edytor konfiguracji obrazu, które służą do przygotowania ostatecznej konfiguracji i obrazu do załadowania na urządzenie.

System Windows XP Embedded służy do uruchamiania wbudowanych systemów oprogramowania w kioskach, punktach sprzedaży i innych autonomicznych systemach.

devices.Pmq - domyślna nazwa urządzenia docelowego utworzonego za pomocą Microsoft Target Analyzer.

Jak otworzyć plik PMQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PMQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PMQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PMQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PMQ

Inne problemy z plikiem PMQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PMQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PMQ:

  • plik PMQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PMQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PMQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik