• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PMM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PMM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PMM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PMM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pegasus Mail Mail Message Folder David Harris

Co to jest plik PMM?

Plik danych e-mail stworzony przez Pegasus Mail, darmowy program pocztowy dla systemu Windows. Zawiera wiadomości dotyczące folderu e-mail, takiego jak projekty, odebrane wiadomości e-mail lub wysłane e-maile. Służy do zapisywania wszystkich wiadomości e-mail dla konta użytkownika.

Pliki PMM zawierają 128-bajtowe nagłówki, a następnie sformatowany tekst ASCII wszystkich wiadomości e-mail.

Jak otworzyć plik PMM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PMM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PMM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PMM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PMM

Inne problemy z plikiem PMM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PMM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PMM:

  • plik PMM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PMM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PMM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik