• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PMATRIX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PMATRIX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PMATRIX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PMATRIX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Priority Matrix Project Format Appfluence

Co to jest plik PMATRIX?

Plik utworzony przez Priority Matrix, program służący do planowania, śledzenia i organizowania priorytetów w projektach i urządzeniach. Zawiera priorytetowe informacje o agendach, zadaniach i innych elementach działań. Wykorzystywane przez menedżerów projektów, a także w środowiskach współpracy zespołowej w celu wymiany informacji o projekcie.

Plik PMATRIX zapisuje kompletną reprezentację konkretnego projektu i może być użyty jako szablon, plik kopii zapasowej lub sposób udostępnienia projektu, jego całej zawartości i formatowania.

Pliki PMATRIX klasyfikują priorytety przy użyciu metody Eisenhower. Użytkownicy wybierają jeden z czterech priorytetów każdego zadania: Krytyczne i Natychmiastowe, Krytyczne, ale nie Natychmiastowe, Nie Krytyczne, ale Natychmiastowe i Bez kategorii.

Jak otworzyć plik PMATRIX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PMATRIX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PMATRIX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PMATRIX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PMATRIX

Inne problemy z plikiem PMATRIX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PMATRIX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PMATRIX:

  • plik PMATRIX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PMATRIX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PMATRIX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik