• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Perl Code Script Module N/A

Co to jest plik PM?

Moduł zawierający funkcje Perl, które mogą być odwoływane i używane przez programy Perl. Może być jednym z dwóch różnych typów:

1) Tradycyjne - określa podprogramy i zmienne dla funkcji odnoszących się do modułu do importowania i użytkowania.

2) Zorientowane na obiekt - funkcje jako definicja klasy i są dostępne za pośrednictwem wywołań metod.

Niektóre moduły Perl oferują tradycyjną i zorientowaną obiektowo funkcjonalność.

Jak otworzyć plik PM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PM

Inne problemy z plikiem PM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PM:

  • plik PM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik