• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PERL Programming Language Script Format N/A

Co to jest plik PLX?

Program wykonywalny napisany w języku programowania Perl. Często używane dla aplikacji sieci Web, które są uruchamiane na serwerze sieci Web, ale mogą być uruchamiane w dowolnym systemie zawierającym interpreter języka Perl.

Skrypty Perl mogą być uruchamiane w systemach Windows IIS przy użyciu Perl dla ISAPI (interfejsu programowania aplikacji serwera internetowego) lub ActivePerl.

Standardowym sposobem nazewnictwa plików Perl jest .PM dla modułów Perl, .PL dla bibliotek Perl i PLX dla wykonywalnych skryptów Perla.

Jak otworzyć plik PLX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLX

Inne problemy z plikiem PLX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLX:

  • plik PLX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik