• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLW. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PicoLog Data Format Pico Technology

Co to jest plik PLW?

Format danych używany przez oprogramowanie do rejestrowania danych PicoLog. Zwykle generowane z rejestratora danych Pico lub urządzenia do gromadzenia danych, takiego jak oscyloskopy. Zawiera nagłówek o stałej długości, a następnie rekord danych dla każdej próbki.

Dane zapisane przez urządzenia Pico można gromadzić, analizować i wyświetlać w arkuszach kalkulacyjnych i formatach graficznych przy użyciu oprogramowania PicoLog.

Jak otworzyć plik PLW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLW

Inne problemy z plikiem PLW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLW:

  • plik PLW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik