• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLSK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLSK. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLSK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLSK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Live Messenger Skin Pack Patchou

Co to jest plik PLSK?

Skóra, którą można zastosować do interfejsu programu Windows Live Messenger (WLM), popularnego programu komunikacji błyskawicznej dla systemu Windows. Wymaga Messenger Plus! Live Add-on, który zapewnia dodatkową funkcjonalność dla WLM.

Windows Live Messenger przestał być realizowany w 2013 r. I przeniósł się do Skype.

Jak otworzyć plik PLSK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLSK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLSK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLSK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLSK

Inne problemy z plikiem PLSK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLSK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLSK:

  • plik PLSK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLSK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLSK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik