• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLSC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLSC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLSC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLSC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Live Messenger Script Pack N/A

Co to jest plik PLSC?

Skrypt napisany dla Messenger Plus! Live, dodatek do programu Windows Live Messenger. Dodaje dodatkową funkcjonalność do programu komunikacyjnego Windows. Może również umożliwić programowi Windows Live Messenger interakcję z innymi programami.

Messenger Plus! Skrypty można pobrać z programu Messenger Plus! Strona internetowa na żywo.

Windows Live Messenger przestał być realizowany w 2013 r. I przeniósł się do Skype.

Jak otworzyć plik PLSC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLSC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLSC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLSC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLSC

Inne problemy z plikiem PLSC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLSC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLSC:

  • plik PLSC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLSC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLSC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić