• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLR. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Game Player Format Image Space

Co to jest plik PLR?

Plik odtwarzacza używany przez rFactor, gra wyścigowa opracowana przez firmę Image Space. Zawiera informacje o profilu zawodnika, takie jak ostatni utwór wyścigowy, samochód prowadzony przez zawodnika i wiele innych. Służy do ładowania danych gracza w grze.

Pliki odtwarzacza rFactor są przechowywane w formacie zwykłego tekstu i można je edytować za pomocą edytora tekstowego. Należy jednak zachować ostrożność podczas wprowadzania zmian, ponieważ zmiana pliku może spowodować nieprawidłowe działanie gry.

Pliki PLR są zapisywane w katalogu UserData [playername] w instalacji rFactor.

Jak otworzyć plik PLR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLR

Inne problemy z plikiem PLR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLR:

  • plik PLR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik