• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLE. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Messenger Plus! Live Encrypted Log Format Patchou

Co to jest plik PLE?

Plik dziennika zawierający zapisane sesje czatu z programu Windows Live Messenger z programem Messenger Plus! Rozszerzenie na żywo. Zapisuje tekst z sesji wiadomości błyskawicznych w zaszyfrowanym formacie, który można otworzyć tylko przy użyciu programu Messenger Plus! Relacja na żywo.

Jak otworzyć plik PLE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLE

Inne problemy z plikiem PLE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLE:

  • plik PLE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik