• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLC. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PL/B Source Format Sunbelt

Co to jest plik PLC?

Plik kodu źródłowego programu utworzony za pomocą programu Sunbelt PL / B. Napisany w języku programowania PL / B, wysokopoziomowym, angielskim języku zoptymalizowanym pod kątem manipulacji na ekranach, plikach i łańcuchach.

Język PL / B został opracowany przez Datapoint Corporation w 1972 r. I był wcześniej nazwany DATABUS.

Jak otworzyć plik PLC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLC

Inne problemy z plikiem PLC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLC:

  • plik PLC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik