• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLANNER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLANNER. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLANNER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLANNER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gnome Planner Format The GNOME Project

Co to jest plik PLANNER?

Plik projektu stworzony przez Planner, program do zarządzania projektami. Może zawierać wykres Gantta, zadania, zasoby i wykorzystanie zasobów. Wykorzystywane przez menedżerów projektów do zapisywania planów projektów i śledzenia postępów.

Planner jest czasem używany jako alternatywa dla programu Microsoft Project, który tworzy pliki .MPP. Planner może importować pliki XMLMPX XML wyeksportowane przez program Microsoft Project.

Jak otworzyć plik PLANNER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLANNER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLANNER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLANNER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLANNER

Inne problemy z plikiem PLANNER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLANNER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLANNER:

  • plik PLANNER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLANNER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLANNER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik