• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLAN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLAN. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLAN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLAN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Calligra Plan Document Calligra

Co to jest plik PLAN?

Plan projektu stworzony przez Calligra Plan, program do zarządzania projektem dołączony do pakietu Calligra Suite. Przechowuje listę zadań, zasobów i osi czasu, a także poziom ukończenia zadań. Służy do przechowywania informacji dla projektów średniej wielkości.

Jak otworzyć plik PLAN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLAN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLAN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLAN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLAN

Inne problemy z plikiem PLAN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLAN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLAN:

  • plik PLAN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLAN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLAN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik