• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PL2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PL2. Jeżeli chcesz otworzyć plik PL2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PL2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Home Architect Second Level Floor Plan Format Broderbund

Co to jest plik PL2?

Plan pięter utworzony za pomocą programu 3D Home Architect Deluxe - programu do projektowania domów. Umieszcza układ drugiego piętra, który może obejmować obiekty fizyczne wraz z niestandardowymi materiałami powierzchniowymi i kolorami.

Plan podłogi poziomu pierwszego jest przechowywany w pliku .PL1.

Jak otworzyć plik PL2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PL2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PL2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PL2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PL2

Inne problemy z plikiem PL2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PL2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PL2:

  • plik PL2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PL2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PL2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik