• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PL1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PL1. Jeżeli chcesz otworzyć plik PL1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PL1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Home Architect Room Plan Format Broderbund

Co to jest plik PL1?

Plan pięter utworzony za pomocą 3D Home Architect Deluxe. Zawiera układ pierwszego piętra oraz obiekty, takie jak meble, oświetlenie, urządzenia i zabiegi okienne. Może również obejmować niestandardowe materiały powierzchniowe i kolory.

Pliki PL1 służą do przechowywania układu parteru lub pierwszego piętra domu. Układ drugiego piętra jest przechowywany w pliku .PL2.

Jak otworzyć plik PL1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PL1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PL1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PL1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PL1

Inne problemy z plikiem PL1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PL1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PL1:

  • plik PL1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PL1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PL1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik