• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PL0

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PL0. Jeżeli chcesz otworzyć plik PL0, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PL0

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
3D Home Architect Foundation Floor Plan Format Broderbund

Co to jest plik PL0?

Plan podłogowy fundamentowy stworzony przy użyciu programu 3D Home Architect Deluxe - programu do projektowania domów. Przechowuje układ struktury fundamentowej domu. Rzeczywisty układ kondygnacji parteru jest przechowywany w pliku .PL1.

Jak otworzyć plik PL0?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PL0 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PL0 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PL0 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PL0

Inne problemy z plikiem PL0

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PL0 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PL0:

  • plik PL0 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PL0 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PL0 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik