• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PKM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PKM. Jeżeli chcesz otworzyć plik PKM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PKM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Pokemon Saved Game Data Format Pokesav

Co to jest plik PKM?

Zapisz plik generowany przez Pokémon Diamond, Pearl i Platinum. Można je znaleźć na pojemnikach Nintendo DS Pokémon. Można otwierać i edytować na komputerze z systemem Windows przy użyciu programu Pokesav.

Pokesav może edytować dowolny aspekt pliku zapisu PKM, łącznie z danymi o postaci Pokemon, ruchami i elementami.

Jak otworzyć plik PKM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PKM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PKM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PKM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PKM

Inne problemy z plikiem PKM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PKM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PKM:

  • plik PKM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PKM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PKM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik