• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PK. Jeżeli chcesz otworzyć plik PK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Audition Graphical Waveform Format Adobe Systems

Co to jest plik PK?

Zawiera wizualną reprezentację kształtu fali audio dla odpowiedniego pliku audio. Wygenerowany automatycznie przez Audition i Cool Edit Pro po otwarciu pliku audio. Zapisano w tym samym folderze, co oryginalny plik audio.

Domyślnie pliki szczytowe są generowane dla wszystkich plików audio otwieranych w programie Audition 2.0. Powoduje to przyspieszenie procesu wyświetlania przebiegu, ponieważ przebieg jest potrzebny tylko po raz pierwszy. Możesz wyłączyć automatyczne generowanie plików szczytowych, wybierając "Edytuj & rarr.Preferences & rarr.Display". Następnie cofnij zaznaczenie opcji "Zapisz maksymalne pliki pamięci podręcznej".

Firma Adobe przejęła firmę Syntrillium w maju 2003 r. I dokonała rebrandowania programu Cool Edit Pro w wersji Adobe Audition.

Jak otworzyć plik PK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PK

Inne problemy z plikiem PK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PK:

  • plik PK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik