• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PJX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PJX. Jeżeli chcesz otworzyć plik PJX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PJX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual FoxPro Project Microsoft

Co to jest plik PJX?

Projekt utworzony przez oprogramowanie do tworzenia baz danych FoxPro. Mogą zawierać programy, menu, raporty, etykiety, formularze i pliki biblioteczne.

Jak otworzyć plik PJX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PJX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PJX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PJX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PJX

Inne problemy z plikiem PJX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PJX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PJX:

  • plik PJX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PJX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PJX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik