• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PIT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PIT. Jeżeli chcesz otworzyć plik PIT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PIT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PackIt For Mac Compressed Archive Format N/A

Co to jest plik PIT?

Jeden z oryginalnych formatów kompresji plików Macintosh. Teraz przestarzałe i zostało zastąpione bardziej zaawansowanymi algorytmami kompresji, takimi jak Zip (.ZIP) i Stuffit (.SIT).

Jak otworzyć plik PIT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PIT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PIT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PIT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PIT

Inne problemy z plikiem PIT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PIT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PIT:

  • plik PIT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PIT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PIT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik