• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PI5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PI5. Jeżeli chcesz otworzyć plik PI5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PI5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Atari Degas Image Format Atari

Co to jest plik PI5?

Grafika bitmapowa utworzona za pomocą DEGAS, edytora obrazów używanych przez stare systemy Atari ST. Zapisuje kolorowy obraz. Może być nadal otwarty przy użyciu aplikacji do przeglądania zdjęć XnView.

Atari ST był używany pod koniec lat 80. i na początku lat 90., ale został przerwany w 1993 roku. Obrazy PI5 są rzadziej używane lub postrzegane.

Jak otworzyć plik PI5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PI5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PI5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PI5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PI5

Inne problemy z plikiem PI5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PI5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PI5:

  • plik PI5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PI5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PI5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik