• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PI4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PI4. Jeżeli chcesz otworzyć plik PI4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PI4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Atari Degas Image Format Atari

Co to jest plik PI4?

Obraz bitmapowy utworzony przez DEGAS, wczesną aplikację do edycji grafiki dla systemów Atari ST. Obsługuje kolorowe obrazy. Można jeszcze otworzyć program przeglądania zdjęć XnView i przekształcić go w bardziej typowe typy zdjęć.

Atari ST był komputerowym systemem, który był popularny pod koniec lat 80. i na początku lat dziewięćdziesiątych. Zostało ono przerwane w 1993 r.

Jak otworzyć plik PI4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PI4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PI4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PI4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PI4

Inne problemy z plikiem PI4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PI4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PI4:

  • plik PI4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PI4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PI4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik